چگونه می توان از ورق طلا استفاده کرد

چگونه می توان ازورق طلا استفاده کرد روش مبتنی بر آب – استفاده از اندازه چسب آب آموزش تذهیب گام به گام و اطلاعات تذهیب را برای طلاب مبتدی ، متوسط ​​و پیشرفته ارائه می دهد.
چگونه می توان از ورق طلا استفاده کرد

چگونه می توان از ورق طلا استفاده کرد

  درباره اندازه چسب آب اندازه به ماده چسبنده ای گفته می شود که برای چسباندن برگ طلا ، نقره ، مس یا فلز به سطح طلاکاری شده استفاده می شود. اندازه های مختلف بسته به روش تذهیب وجود دارد. بر پایه روغن ، پایه آب و “تذهیب آب”. تذهیب کاری با چسبهای پایه آب را نباید با روشهای سنتی تذهیب آب یا سیستم تذهیب آب کلنر اشتباه گرفت. چسب های پایه آب یک سطح چسبناک را تشکیل می دهند که برگ را به سطح می چسباند و قابلیت سوختن ندارد. Aqua Size و Wunda Size اندازه های محبوب بر پایه آب هستند و به عنوان جایگزینی برای اندازه روغن برای پروژه های داخلی عمل می کنند. هر دو زمان بسیار طولانی دارند و آن را برای پروژه های داخلی مقیاس بزرگ یا طلاکاری تولید در کارخانه های تولید مناسب می کنند. Aqua Size و Wunda Size هنگام استفاده برای طلاکاری با برگ فلز مناسب ترین هستند ، اما با طلای اصل نتایج قابل قبولی را به همراه خواهند داشت. سطوح متخلخل قبل از اندازه گیری باید با آستر A مهر و موم شوند. Aqua و Wunda Size فقط برای مصارف داخلی است. در اسرع وقت با آب یا استون تمیز کنید.
چگونه می توان از ورق طلا استفاده کرد

چگونه می توان از ورق طلا استفاده کرد

  آموزش گام به گام در اینجا شروع می شود …مرحله 1: منطقه کار را آماده کنید. سطح کار و مناطق کف را با پارچه های قطره ای یا روزنامه بپوشانید. از نوار نقاشان با تك رنگ كم براي پوشاندن قسمت هايي كه طلاكاري نمي شوند ، استفاده كنيد. در صورت لزوم سطح کاغذ را با 220 کاغذ سنباده کمی سمباده بزنید تا لکه های آن برطرف شود.
چگونه می توان از ورق طلا استفاده کرد

چگونه می توان از ورق طلا استفاده کرد

  مرحله 2: سطح اول. هنگام طلاکاری روی اشیا or یا مبلمان ، اطمینان حاصل کنید که کالای مورد نظر با استفاده از آغازگر پایه آب به اندازه کافی لعاب داده شده است. یک قوطی پرایمر اسپری سریعترین راه حل را برای درمان وسایل تزئینی با شکافهای سخت قابل دسترسی ارائه می دهد   مرحله 3: رنگ پایه را اعمال کنید که به آن “bole” نیز گفته می شود. پس از خشک شدن کامل پرایمر ، شما آماده استفاده از رنگ پایه برای برگ خود هستید. برای نگاه به “دنیای قدیمی” ، یک رنگ قرمز خاکی غنی به عنوان زمینه ای برای برگ های طلای اصلی و تقلیدی استفاده می شود. برای ظرافت ظاهری جامع از رنگ زرد / اوچر استفاده شده است. این رنگ اصلی رنگ را با دقت انتخاب کنید زیرا می توانید برخی از این زیر رنگ ها را روی شی g طلا تمام شده نشان دهید. در حالی که به جای های فرورفتگی و مکان های صعب العبور توجه می کنید ، از این برس زیر استفاده کنید. شما می توانید با رنگ های مختلف آزمایش کنید و انتخاب شما بر ظاهر کلی محصول نهایی تأثیر می گذارد   مرحله 4: چسب را “اندازه” قرار دهید. اندازه به چسب استفاده شده برای اتصال برگ به یک سطح گفته می شود. اندازه تذهیب پایه آب به خوبی برای پروژه های داخلی کار می کند. اندازه را با قلم مو اعمال کنید ، اندازه را با دقت کار کنید و آن را به یک فیلم یکنواخت گسترش دهید. هنگام کار با اشیایی که دارای گودهای عمیق هستند ، باید توجه ویژه ای به عمل آید ، تا پوشش کامل اندازه در این مناطق را تضمین کنید.   درباره بولاز این رنگ پایه به عنوان رنگ ‘Bole’ نیز یاد می شود. بول به طور سنتی از خاک رس ساخته می شد. امروزه رنگ به طور معمول جایگزین می شود. می توان با رنگهای مختلف آزمایش کرد و انتخاب شما بر ظاهر کلی محصول نهایی تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، رنگ سنتی رنگ تراکتا گرما را به برگهای طلایی و نقره ای اضافه می کند. رنگ مشکی “بول” ظاهری سرد و سرد ایجاد می کند – که اغلب برای قطعات نئوکلاسیک ، آرت دکو و موارد دیگر مناسب است. رنگ “بول” زرد ظاهر کلی را یکدست کرده و “تعطیلات” یا ترک سطح طلاکاری شده را کاهش می دهد
چگونه می توان از ورق طلا استفاده کرد

چگونه می توان از ورق طلا استفاده کرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی

چگونه میتوانم کمکتان کنم؟ (واتزاپ)