تفاوت ورق طلای چینی با ورق طلای اروپایی

تفاوت ورق طلای چینی با ورق طلای اروپایی غیر از هزینه ، آیا تفاوتی بین ورق فلز و طلای چین و اروپا وجود دارد؟ خلاصه بله  
تفاوت ورق طلای چینی با ورق طلای اروپایی

تفاوت ورق طلای چینی با ورق طلای اروپایی

تجهیزات مورد استفاده در ضرب و شتم ورق طلا استاندارد است بنابراین اندازه و ضخامت برگ هر تولید کننده در پارامترهای بسیار نزدیک قرار می گیرد. برگهای طلای ، نقره و پالادیوم اصل 3/8 “مربع (85 میلی متر – اروپایی) و 3 1/8” مربع (80 میلی متر – چینی) هستند و تقریباً مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. ضخامت 0.5 میکرون هر بسته برگ شامل 20 کتاب است. هر کتاب شامل 25 lvs ، در مجموع 500 برگ در هر بسته است. تقریباً پوشش: ایتالیایی / آلمانی 39 متر مربع است. و Cihinese 35 متر مربع است.
تفاوت ورق طلای چینی با ورق طلای اروپایی

تفاوت ورق طلای چینی با ورق طلای اروپایی

  درباره ورف طلای اروپایی اندازه و ضخامت طلای اروپا و طلای چین در اصل یکسان است. تفاوت بزرگ چگالی است ، همچنین به عنوان وزن طلا در 1000 lvs اندازه گیری می شود. با استفاده از برگ اروپایی ما می توانیم وزن گرم متنوعی را متناسب با نیازهای پروژه خاص شما ارائه دهیم. وزن گرم با وزن 1000 برگ 3 برگ طلای مربع 3/8 اینچ تعیین می شود. این بیشتر مربوط به “تراکم” برگ است تا ضخامت. هر برگ تقریباً زده می شود. ضخامت 0.5 میکرون چه ورق طلای اروپا خریداری کنید و چه چینی ، اندازه (3/8 “مربع مربع) و ضخامت (0.5 میکرون) استاندارد است. وزن به میزان محتوای طلا در هر برگ تغییر می کند. بنابراین یک برگ طلای 23kt چینی 14 گرم در هر وزن 1000 lvs و در نتیجه از تراكم كمتری نسبت به یك برگ طلای ایتالیایی با وزن 16 گرم برخوردار است. کاملاً مناسب برای کاربردهای طلای خارجی و هر پروژه ای که به سطح بالاتری از درخشش و درخشش نیاز دارد.
تفاوت ورق طلای چینی با ورق طلای اروپایی

تفاوت ورق طلای چینی با ورق طلای اروپایی

  ما با برگ چینی خود یک وزن برگ طلا در هر سطح قیراط را ارائه می دهیم. وزن گرم با وزن 1000 برگ 3 برگ طلای مربع 3/8 اینچ تعیین می شود. این بیشتر مربوط به “تراکم” برگ است تا ضخامت. هر برگ تقریباً زده می شود. ضخامت 0.5 میکرون چه یک برگ طلای چینی خریداری کنید و چه اروپایی ، اندازه (3/8 “مربع مربع) و ضخامت (0.5 میکرون) استاندارد است. وزن به میزان محتوای طلا در هر برگ تغییر می کند. بنابراین یک برگ طلای 23kt چینی 14 گرم در هر وزن است 1000 lvs و در نتیجه از تراکم کمتری نسبت به یک برگ طلای ایتالیایی با وزن 16 گرم برخوردار است. برگ چینی سفت تر خواهد شد ، احتمال پاره شدن آن کمتر است و ممکن است چین و چروک بیشتری نسبت به نمونه اروپایی خود داشته باشد. ، هر پروژه ای که نیاز به لعاب عتیقه دارد ، برای طلاب مبتدی و متوسط.  

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی

چگونه میتوانم کمکتان کنم؟ (واتزاپ)